Привітання з Днем народження Подшиваленка О.В., заступника Пісочинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Дата: 06.08.2020 07:00

Вітаємо з Днем народження Подшиваленка Олександра Володимировича, заступника Пісочинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради!

Шановний Олександре Володимировичу! Від щирого серця зичимо Вам завжди відчувати задоволення та гордість від успішного втілення планів. Ваш неймовірний професіоналізм, досконале знання професійної сфери, щира турбота про добробут громади, порядність і тактовне ставлення до оточуючих – взірець для наслідування!

Прийміть наші побажання міцного здоров`я та наснаги на  підкорення всіх життєвих вершин. Хай злагода у родині, всебічна підтримка вірних друзів, плідна праця колективу надихають Вас на нові звершення. Щастя, гармонії, яскравих радісних вражень щодня!