КЗ «Пісочинська школа мистецтв «АРТ НОВА» проєкт – «Мистецька освіта майбутнього для Пісочинської громади»

Дата: 06.08.2020 11:22

У 2020 році відбувся черговий конкурс розвитку територіальних громад Харківської обласної ради «Разом в майбутнє». Цього року в конкурсі брали участь 607 проєктів, із них переможцями було обрано лише 266, серед яких 7 проєктів від Пісочинської громади.

Одним з проєктів-переможців став проєкт «Мистецька освіта майбутнього для Пісочинської громади», запропонований батьківським комітетом КЗ «Пісочинська школа мистецтв «АРТ НОВА». Мета проєкту – сучасна і професійна школа мистецтв для підростаючого покоління, яка надає якісну мистецьку освіту.

Вклад Пісочинської селищної ради в реалізацію цього проєкту складає понад 84 тис. грн.

Наразі розпочато роботи з втілення проєкту. Вже придбано медійне обладнання, музичні інструменти та комп’ютери. Чекаємо на доставку та встановлення сучасних аудиторних меблів та телевізора.

Школа мистецтв «АРТ НОВА» до початку реалізації проєкту «Разом в майбутнє»:

Про подальшу реалізацію проєкту ми будемо Вам повідомляти в наступних статтях.