Дезінфекція місць загального користування
Дата: 06.08.2020 11:34
Кількість переглядів: 236
Для нерозповсюдження вірусних інфекцій на території громади систематично проводиться дезінфекція місць загального користування, зокрема у багатоквартирних будинках. Так, 05 серпня згідно графіка робітниками КП "Пісочинське ВУЖКГ" виконана дезінфекція у будинках за адресами: вул. Квартальна, №№4 та 8/8 у мікрорайоні Мобіль.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a9bc967bf7015fe879f768bb8e557b41.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/f0ca555e4423ce04ea7945b8726c418d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/1f15a556956ec03c88396bbb53706c54.jpg)
« повернутися