Робочий візит голови ХРДА Артура Товмасяна
Дата: 07.08.2020 09:51
Кількість переглядів: 397
06 серпня з робочим візитом Пісочинську громаду відвідав голова Харківської районної державної адміністрації Артур Товмасян. Разом з Пісочинським селищним головою Олегом Чернобаєм, представниками районної адміністрації зустрілися з працівниками підприємств, установ і закладів громади: Харків-Авто, сервісного центру МВС , нового освітнього комплексу у мікрорайоні Надія, який увійшов до програми Президента України #Великебудівництво, КНП Пісочинської селищної ради «ЦПМД №2 Харківського району».
Делегація ознайомилася з ходом ремонтних робіт на системі водопостачання у мікрорайоні Надія та завітала до Коротичанського ЗДО, який дивовижне змінюється у ході ремонту.
Відкрите спілкування, привітність та цікаві теми сприяли позитивній атмосфері зустрічі.
Плідна спільна праця - запорука досягнення успіху та процвітання громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/bf8326b196520c285617845d683e81e7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/363f9718f163d8fca6109eaafcd1eb31.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/d4a1c541802943cc573c0857fecba6ac.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/372a42271b881b7fdc0d2b0d5504688b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/f11acb4637544b304cb85ab7855deefd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/eb9bbe30753e90adb22e84d2b3730897.jpg)
« повернутися