Засідання комісії техногенно-екологічної безпеки Пісочинської селищної ради
Дата: 07.08.2020 21:39
Кількість переглядів: 251
07 серпня за участю представників Харківського РУ Держпродспоживслужби та Харківського РУ ГУ ДСНС у Харківській області, головного лікаря КНП Пісочинської селищної ради «ЦПМД №2 Харківського району», офіцерів громади відбулося чергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки Пісочинської селищної ради.
Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 вирішено продовжити карантин на території ОТГ з 01.08. по 31.08.2020 року. Також розглянули питання щодо вжиття протиепідемічних заходів у громаді, щодо протипожежного захисту у закладах освіти, щодо стану протипожежного водопостачання населених пунктів ОТГ.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/28058d69b30c86fa0e39c4ff546fabe7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/b2bfd97aed1ff1001610e0b03b087fe0.jpg)
« повернутися