Привітання представників будівельної галузі з нагоди професійного свята
Дата: 07.08.2020 20:42
Кількість переглядів: 289
07 серпня у приміщенні Пісочинської селищної ради привітали Днем будівельника представників будівельних організацій, які беруть участь у розбудові Пісочинської об’єднаної громади.
Шановні працівники будівельної галузі! Дякуємо Вам за Вашу працю та високий професіоналізм! Бажаємо натхнення, нових досягнень у професійній сфері, миру і благополуччя у родинах!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ba55baac659a880b41b5dd85edf63ce1.jpg)
« повернутися