Інформація для отримувачів субсидій на житлово-комунальні послуги

Дата: 10.08.2020 09:20

Усім домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2019-2020рр., на період карантину призначення субсидії на наступний період проводився автоматично без звернень громадян, якщо відсутні борги перед підприємствами-надавачами комунальних послуг або за автоматичними базами фіскальних органів не виявлені підстави для припинення виплат.

Навіть домогосподарствам, яким субсидія раніше була призначена за рішенням комісії, не потрібно було звертатись з заявою.

Тобто, до початку опалювального сезону, до 1 жовтня 2020 року, якщо до карантину була призначена субсидія  заяву на продовження виплат подавати не потрібно, якщо не відбулось ніяких змін у сімї.

Про які зміни громадяни зобов'язані проінформувати відділ соціального захисту населення селищної ради протягом 30 днів?

- зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства (орендар, внутрішньо переміщена особа — членів домогосподарства, які фактично проживають в житловому приміщенні (будинку), їх соціального статусу або  зміни у складі сім’ї члена домогосподарства;

- зміну переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання;

- зміну переліку витрат на управління багатоквартирним будинком;

- зміну управителя, виконавця комунальних послуг, створення об’єднання;

- будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства набув право власності або право володіння на транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда);

- будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг згідно із соціальною нормою житла та соціальними нормативами житлово-комунального обслуговування) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує  50 тис. гривень.

Довідкова інформація та запис на прийом за телефоном 742-73-61.