До відома суб`єктів господарювання!
Дата: 10.08.2020 10:06
Кількість переглядів: 228
Шановні суб`єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Пісочинської селищної ради! Нагадуємо Вам про можливість надати декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб`єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки через єдиний державний портал адміністративних послуг ДСНС України:
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/563f7e497d9858ed4f67e4bbad164107.png)
« повернутися