Вітаємо з Міжнародним днем молоді!
Дата: 12.08.2020 09:19
Кількість переглядів: 268
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/50caf86d2ab5169618c891b88cb4b5b7.jpg)
Саме за молоддю стоїть розвиток і побудова світу, вирішення багатьох глобальних проблем нашої планети. Юнацтво - це надія та гордість будь-якої нації! Молоді люди сповнені ентузіазму та натхнення, саме тому в руках молодого покоління майбутнє нашої Планети!
Бажаємо молоді нашої країни успіху во всіх починаннях, щасливого та насиченого позитивними подіями життя, феєричних звершень та підкорення всіх життєвих вершин! Зі святом! І нехай кожен з нас завжди почуває себе молодим та сповненим сил!
« повернутися