Увага! Важлива інформація!

Дата: 13.08.2020 14:44

Шановні мешканці громади та суб`єкти підприємницької діяльності, які здійснюють свою господарчу діяльність на території Пісочинської селищної ради!

Напередодні та під час відзначення у Харківській області 23 серпня Дня Державного Прапора України та 24 серпня  Дня Незалежності України, а також  проведення інших масових заходів у серпні 2020 року, при загрозі вчинення терористичних або диверсійних актів прохаємо Вас терміново інформувати про виявлені загрози та уразливості на телефони Управління служби безпеки України в Харківській області - 700-16-61, 700-34-50, 067-570-1077, правоохоронному органу УМВСУ – тел.102 чи підрозділу УДСНС за телефоном 101.