Привітання з Днем народження Карпенко О.Г., директора Комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія»
Дата: 14.08.2020 07:10
Кількість переглядів: 303
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/8d2f0c47e7ea742f55c538c86bd06ea9.jpg)
Вітаємо з Днем народження Карпенко Олену Георгіївну, директора Комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія»!
Шановна Олено Георгіївно! У цей святковий радісний день прийміть наші щирі привітання та побажання всеохоплюючого щастя! Зичимо Вам і Вашим близьким завжди відчувати прихильність долі, радіти успішному втіленню всіх планів, насолоджуватися затишком у сімейному колі. Нехай міцне здоров`я забезпечить наснагу на підкорення всіх життєвих вершин, а чарівне натхнення дарує феєричні ідеї. Ваш неймовірний професіоналізм, любов до покликання, креативність і неповторна харизма захоплюють! Бажаємо Вам нових професійних звершень, вірних людей в оточенні, й нехай Ваше життя буде сповнене любові, радості та яскравих вражень!
З Днем народження!
« повернутися