Привітання з Днем народження Науменка О.А., доглядача стадіону Комунального закладу «Пісочинський ліцей»
Дата: 14.08.2020 07:15
Кількість переглядів: 233
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e47c5387e7b08c796283a23a9587cea8.jpg)
Вітаємо з Днем народження Науменка Олександра Андрійовича, доглядача стадіону Комунального закладу «Пісочинський ліцей»!
Шановний Олександре Андрійовичу! Прийміть наші побажання міцного здоров`я та завжди радісного, бадьорого настрою. Вдячні за Ваш особистий вклад у розвиток футболу в Пісочинській громаді, відповідальність і надійність! Від щирого серця бажаємо злагоди та благополуччя в родині, вірних друзів і надійних однодумців, успішного втілення всіх планів!
З Днем народження!
« повернутися