Вітаємо зі святом Маковія!
Дата: 14.08.2020 07:25
Кількість переглядів: 317
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/6ff76e1cb1297257e9174c9ab6d4e673.jpg)
Дорогі мешканці Пісочинської громади! Вітаємо Вас зі святом Маковія (Медовим Спасом)!
Сьогодні настає перший день Успенського посту, який триватиме до 28 серпня. Традиційно, коли настає Медовий Спас, починається збір меду з вуликів. Перший мед обов’язково освячують у церкві. У цей день він обов`язково подається до столу — його їдять з хлібом, яблуками, готують традиційні святкові страви. Також у цей день освячують букети-обереги, так звані маковійчики. Вони складаються з польових трав і квітів: калини, соняшника, материнки, волошки, чорнобривців, м’яти, буркуна, колосків вівса, полину і обов’язково макових голівок.
У день світлого свята ми від щирого серця бажаємо Вам щастя та любові, миру й злагоди. Божої благодаті Вам і Вашим родинам, й нехай кожен день буде сповнений радості! Зі святом!
« повернутися