Освячені подарункові набори для мешканців похилого віку
Дата: 14.08.2020 15:12
Кількість переглядів: 235
До світлого православного свята Маковія (Медового спасу) Пісочинська селищна рада підготувала понад 200 подарункових наборів для жителів нашої громади, які зареєстровані у відділенні з надання соціальної допомоги одиноким непрацездатним мешканцям похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради.
Освячені настоятелем Пісочинського Свято-Василівського храму протоієреєм Леонідом Мушинським подарунки будуть доставлені робітниками відділення персонально кожному підопічному до дому.
Шановні мешканці, вітаємо Вас з прийдешнім святом Медового спасу! Доброго всім здоров`я та Божої благодаті!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/ef6e4300970449a64092b588e2354467.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/3b2ed258e9b295ce4f9efab5ad4147d7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/569251b69dd878015f75ac7003a3927e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c9d2c3a87b79d130aa8773685fe5c7ea.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e6143cf531373f736417ed1264351f16.jpg)
« повернутися