Привітання з 75 - річчям Фролова В.Я., голови Організації ветеранів селища Пісочин

Дата: 16.08.2020 06:50

Вітаємо з 75 - річчям Фролова Віктора Яковича, голову Організації ветеранів селища Пісочин!

Багатогранна біографія Віктора Яковича викликає глибоку повагу. Уроженець селища Пісочин, випускник Пісочинської середньої школи, він у з відзнакою закінчив Одеське військове-технічне училище військ ПВО та Військову інженерну радіотехнічну академію ППО. Викладач Одеського вищого військового об`єднаного  командно-інженерного училища ППО, доцент кафедри метрології ХВУ. У 2002 році Віктора Яковича обрано депутатом Харківської районної ради, де він працював членом комісії з депутатської етики. З 2015 року Віктор Якович очолює Організацію ветеранів селища Пісочин.

Вельмишановний Вікторе Яковичу, від щирого серця зичимо Вам міцного здоров’я та активного довголіття! Безмежно вдячні Вам за важливу громадську діяльність та щиру турботу про благополуччя ветеранів! Бажаємо Вам наснаги на нові життєві звершення та досягнення!

З ювілеєм!