Привітання з Днем народження Фоменка А.В., голови Пiсочинського пiдроздiлу Громадської Організації "Спiлка ветеранiв АТО"

Дата: 16.08.2020 07:00

Вітаємо з Днем народження Фоменка Андрія  Володимировича, голову Пiсочинського пiдроздiлу Громадської Організації "Спiлка ветеранiв АТО"! Шановний Андрію Володимировичу, в цей святковий день прийміть наші щирі привітання та побажання міцного здоров’я та наснаги на добрі справи!

Ваша принциповість і активна громадянська позиція, небайдужість до оточуючих та щира турбота про добробут громади захоплюють і викликають повагу!

Нехай у Вашій прекрасній родині паную любов, злагода, добробут, підтримка вірних Вам людей надихає на нові плани та нові звершення, а успішне втілення всіх задумів наповнює серце гордістю. Щастя, міцного здоров’я, прихильності долі Вам та Вашим близьким!