Працюємо для людей заради добробуту громади!

Дата: 16.08.2020 15:01

Щоденно, не зважаючи на погодні умови, робітники відділу благоустрою селищної ради проводять очищення від сміття території Пісочинської громади, зокрема мікрорайону Мобіль (у тому числі зони відпочинку – соснового бору) та Надія. Згідно графіка прибирання проводиться на вулицях: Шевченка, Рижовська, Заводська, Транспортна, Некрасова, Рижовський парк, Клубна, Гоголя, разворотне коло транспорту у с. Надточії.

За останній період додатково очищені від бросового сміття вулиці Шкільна, Паркова та Лісова.

Робітниками відділу проведений покіс трав’яного устілу у селищі Пісочин: у м-нах Мобіль і Надія (біля будинків по вул. Гагаріна), по вул. Лісовій, Рижовській, Шкільній та Парковій, а також по вулиці 1-го Травня у селищі Березівка.

Виконана санітарна обрізка дерев по вул. Лісовій, Спортивній, Шкільній; проведена  обрізка чагарників для розширення дороги по вулиці Донській.

Для нерозповсюдження вірусних інфекцій щоденно проводиться дезінфекція салону соціального безкоштовного автобуса.

Шановні мешканці, нагадуємо Вам, що у громаді працює програма пільгового вивезення ТПВ. Закликаємо Вас цінувати неповторну красу нашого рідного краю та поважати  працю інших!

#милюбимоПісочинськугромаду #працюємодлялюдей

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису