Привітання з ювілеєм Фролова Віктора Яковича, голови Організації ветеранів Пісочина
Дата: 16.08.2020 19:43
Кількість переглядів: 296
16 серпня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав з 75-річним ювілеєм голову Організації ветеранів селища Пісочин Фролова Віктора Яковича.
Шановний Вікторе Яковичу! Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров'я, довголіття, благополуччя і злагоди у Вашій родині. Дякуємо Вам за турботу про наших дорогих ветеранів! Зі святом!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/185509142da2b2b89f6ff0e2d86fd1f7.jpg)
« повернутися