Привітання з Днем народження Чередка Г.В., водія МПК-1 Пісочинської селищної ради
Дата: 17.08.2020 16:32
Кількість переглядів: 291
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/7b826958c5d1a3a235d2f5a149153278.jpg)
Вітаємо з Днем народження Чередка Геннадія Володимировича, водія місцевої пожежної команди МПК-1 Пісочинської селищної ради!
Шановний Геннадію Володимировичу, від щирого серця зичимо Вам міцного здоров`я та завжди бадьорого настрою! Безмежно вдячні за Ваше нелегку благородну працю, надійність і відповідальність! Нехай Вас супроводжує успіх, надихає любов та наповнює гордість за нові професійні успіхи! Щастя, благополуччя, злагоди в родині!
Зі святом!
« повернутися