Спільна праця – запорука розвитку громади!
Дата: 18.08.2020 21:36
Кількість переглядів: 235
18 серпня на замовлення Пісочинської селищной ради по вулиці Молодіжній, 3 у мікрорайоні Надія виконані підготовчі роботи з оновлення клумб біля багатоквартирного будинку. Також для забезпечення належного естетичного вигляду робітниками КП «Пісочинкомунсервіс» проведено фарбування бордюрів. Дякуємо місцевим мешканцям за активну участь в улаштуванні клумб. Тісна взаємодія та спільна праця забезпечує стабільний розвиток нашої громади!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/c3c05be4845d2a18fc06e5c3f4ee6ad5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/db96ef83760b4b767f9c6d82e4c8ea19.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/9855e35e193f0e8d36fb01f353f78dc8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/21fa94c6b1f0acff6691ce09059d5663.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/47ea7b0a80f71e482cfd5d0ec7ebead1.jpg)
« повернутися