Новий етап розвитку мікрорайону Надія

Дата: 19.08.2020 16:43

В рамках програми Президента України #Великебудівництво у мікрорайоні Надія побудовано новий сучасний освітній комплекс.
Проводиться благоустрій території мікрорайону, зокрема: укладання нового дорожнього покриття, облаштування тротуарної доріжки та встановлення захисних перил. Виконується реконструкція ділянки системи холодного водопостачання, облаштовуються прекрасні декоративні клумби. Особлива увага приділяється створенню безпечних умов проживання мешканців: забезпечуються належний рівень освітлення території, для підвищення безпеки дорожнього руху наноситься відповідна дорожня розмітка.
Спільними зусиллями створюємо майбутнє громади!