Урочистості до Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України в Березівці
Дата: 21.08.2020 15:44
Кількість переглядів: 271
21 серпня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, в.о. старости Березівського старостинського округу Ігор Штода, спеціаліст селищної ради Ольга Вільхівська привітали мешканців Березівки з державними святами - Днем Державного Прапору та Днем Незалежності України. Присутні на урочистому заході вшанували пам'ять загиблих захисників України. Представники адміністрації селищної ради поспілкувалися з батьками дітей, які навчаються у Березівської ЗОШ. Обговорені питання нового навчального року в умовах карантину.
Всі проблеми вирішимо разом, адже ми - єдина сильна громада!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/cc136fdf6ae23a3884cb9e5426defd4b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e3123fb9651021f3a529478fef451c27.jpg)
« повернутися