Урочистості до Дня Державного  Прапору, Дня Незалежності України та Дня визволення Пісочина

Дата: 21.08.2020 17:45

21 серпня у селищі Пісочин відбулись урочистості до Дня Державного  Прапору, Дня Незалежності України та Дня визволення Пісочина.

Почесними грамотами відзначено Міщенко В.Г., ветерана Другої світової війни, Фоменко А.В., голову Пісочинського пiдроздiлу Громадської Організації "Спiлка ветеранiв АТО", Сірко Л.Є, медичну сестру ЗПСМ селища Пісочин, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Бєлову Ю.С., Антонова А.В., поліцейського офіцера громади. Присутніми було вшанували пам`ять загиблих хвилиною мовчання та покладено квіти до монументу.

Ми пам`ятаємо героїв України, любимо та шануємо свою країну!