Соціальна підтримка

Дата: 21.08.2020 18:24

За ініціативи Пісочинського селищного голови Олега Чернобая, за підтримки депутатського корпусу селищної ради з нагоди Дня визволення селищ Пісочин, Коротич та Березівка від німецько-фашистських загарбників всім мешканцям громади - учасникам бойових дій надано продуктові набори  та матеріальну допомогу.

За підтримки та допомогою депутатів Пісочинської селищної ради 1600 мешканців громади пільгових категорій: учасники війни та діти-війни отримали до свята  продуктові набори першої необхідності (крупа, макарони, цукор, олія, згущене молоко, тушонка, чай, печиво).

Доставка продуктових наборів здійснювалась за умови дотримання карантинних обмежень.