Привітання з Днем народження Сіренка П.В., водія МПК-1 Пісочинської селищної ради

Дата: 22.08.2020 07:15

Вітаємо з Днем народження Сіренка Петра Вікторовича, водія місцевої пожежної команди (МПК-1) Пісочинської селищної ради!

Шановний Петре Вікторовичу, від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та радісного, бадьорого настрою! Нехай у Вашій сімейній оселі панують любов, злагода та добробут, а вірну друзі та надійні колеги дарують свою підтримку й увагу. Безмежно вдячні Вам за нелегку благородну справу, відповідальність і щиру турботу про громаду! Успішного втілення всіх планів, нових професійних досягнень, позитивних вражень щодня!