Привітання з Днем народження Чернова С. І., голови Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

Дата: 22.08.2020 07:00

Вітаємо з Днем народження Чернова Сергія Івановича – голову Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області!

Шановний Сергію Івановичу, нехай міцне здоров’я та творче натхнення стане запорукою нових професійних досягнень на благо нашої держави! Бажаємо Вам завжди відчувати підтримку найближчих та радість від спілкування з однодумцями, насолоду від родинного тепла та гордість від успішно втілених планів! Щастя, гармонії, злагоди, добробуту в сімейному колі!

Зі святом!