Вітаємо учасників турніру з міні-футболу до Дня Незалежності України!

Дата: 23.08.2020 13:05

23 серпня у селищі Коротич на футбольному полі Коротичанського ліцею відбулось змагання серед юних футболістів громади. Спортивне свято організовано за ініціативи депутата селищної ради Бориса Олександровича Єгупова та підтримки Пісочинського селищного голови Олега Олександровича Чернобая.
У турнірі взяли участь 6 команд, які вразили вболівальників своїм спортивним азартом. За результатами змагань визначено переможців у 2 вікових категоріях.

Молодша категорія:
1 місце – «Відродження» Коротич;
2 місце – «Юніор» Кандибівка;
3 місце – «Юніор» Центр.
Доросла категорія:
1 місце – «Юніор» Кандибівка;
2 місце – «Юніор» Центр;
3 місце – «Відродження» Коротич.

Всі учасники отримали солодкі подарунки від Пісочинської селищної ради, призерів змагань нагороджено медалями. Команди - переможці турніру стали володарями Кубків.
Вдячні Пісочинському селищному голові Олегу Олександровичу Чернобаю та спеціалісту з питань організації роботи Коротичанського старостинського округу Наталії Володимирівні Пегарь за всебічну підтримку спорту у громаді, начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Юлії Сергіївні Бєловій за професійну організацію спортивних свят у громаді. Особливу подяку висловлюємо депутату Пісочинської селищної ради Борису Олександровичу Єгупову за відмінне проведення турніру, а також за особистий приклад любові до спорту та прихильності до здорового способу життя, який він завжди надає юному поколінню Пісочинської громади! Дякуємо Степанченку Олексію Дмитровичу, вчителю фізічної культури Коротичанського ліцею за всебічну підтримку в організації спортивного заходу!

Вітаємо учасників турніру, бажаємо їм нових перемог і спортивних звершень!