Спортивне свято Пісочинської громади

Дата: 23.08.2020 16:37

23 серпня на футбольному полі Пісочинського ліцею «Мобіль» за ініціативи депутатів селищної ради Олексія Валерійовича Савельєва, Ігоря Павловича Яцушкевича, Діни Валентинівни Співак, Андрія Петровича Валяєва та підтримки Пісочинського селищного голови Олега Олександровича Чернобая відбувся турнір з міні-футболу за участі завзятих футболістів нашої громади.
Змагання відбувалися у 2 вікових категоріях: дитяча (10-11 років) та доросла (15-30 років).
Обидві команди молодшої групи порадували вболівальників своєю волею до перемоги та подарували безліч яскравих позитивних вражень.
За участь у турнірі вони отримали Кубки, м’ячі, медалі та солодощі від Пісочинської селищної ради.
У дорослій віковій категорії взяли участь 6 команд. За результатами проведених матчів визначено переможців:
1 місце – «Реал» Пісочин U-17 (вихованці ФОК «Мобіль»);
2 місце – «Горішні плавні»;
3 місце - «Наві»;
4 місце - «Спортік» (вихованці ФОК «Мобіль») U-15;
5 місце – «Солянка»;
6 місце – «Андердог».
Переможець став володарем Кубку, призерів нагороджено медалями. Всі команди отримали у якості подарунків футбольні м’ячі. Юні учасники турніру та вболівальники також отримали солодощі від селищної ради.
Дякуємо тренеру Комунального закладу «ФОК «Мобіль» Григорію Валерійовичу Кузьминих за проведення спортивного заходу на високому рівні, за професіоналізм та щиру турботу про вихованців!
Вітаємо учасників змагань, пишаємося їх майстерністю та зичимо нових перемог!