Привітання Днем народження Бойка Віктора Павловича, водія місцевої пожежної команди (МПК-1) Пісочинської селищної ради
Дата: 26.08.2020 08:53
Кількість переглядів: 293
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/e282b296db195176084d41e89c22d756.jpg)
Вітаємо з Днем народження Бойка Віктора Павловича, водія місцевої пожежної команди (МПК-1) Пісочинської селищної ради!
Шановний Вікторе Павловичу! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та наснаги на добрі справи! Нехай у Вашій родині завжди панують любов, злагода та добробут, спілкування з вірними друзями дарує насолоду, підтримка колег сприяє професійним успіхам на благо нашої громади. Дякуємо за Вашу нелегку працю, за надійність і відповідальність!
З Днем народження!
« повернутися