Привітання з ювілеєм Образцової Л.М., Почесного громадянина селища Коротич,  депутата Пісочинської селищної ради

Дата: 28.08.2020 06:01

Вітаємо з ювілеєм Образцову Людмилу Михайлівну, Почесного громадянина селища Коротич, депутата Пісочинської селищної ради!

Одна з ініціаторів та засновників Громадської організації «Берегиня»,  депутат  Коротичанської селищної ради декількох  скликань,  а відтепер – депутат Пісочинської селищної ради, Людмила Михайлівна приділяє особливу увагу роботі з малозахищеними верствами населення та молодими сім`ями Коротичанського округу. Принципова, сумлінна, небайдужа, вона завжди відрізняється високим професіоналізмом та щирою турботою про благополуччя громади.

Шановна Людмило Михайлівно! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання міцного здоров`я, щастя та добробуту! Зичимо Вам щодня відчувати любов та увагу найближчих, гордість від нових досягнень колективу, задоволення від успішного втілення всіх задумів. Нехай життя буде сповнене радості, сонячного світла, позитивних емоцій і спілкування з добрими та вірними Вам людьми.

З ювілеєм!