ВДЯЧНІ ПІДПРИЄМЦЯМ
Дата: 28.08.2020 22:00
Кількість переглядів: 287
На території Пісочинської селищної ради завершено роботи з будівництва початкової школи та дитячого садка в мікрорайоні «Надія», але тривають роботи з облаштування нового закладу освіти.
Підприємці, які здійснюють діяльність на території нашої громади, не залишилися осторонь шкільного життя селища та допомогли облаштувати квітами приміщення Пісочинської початкової школи «Надія».
Ми щиро вдячні: Хоролець Андрію Юрійовичу, Алексаняну Армену Яшаєвичу, Корнєву Сергію Юрійовичу, Ольховському Олегу, Надточому Денису, Кононенко Надії, представникам підприємств «ХарківАвто» та «Лоск».
Бажаємо пісочинським підприємцям успіхів у бізнесі, вдалих угод та надійних партнерів!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/0b6bad25a1913fb06dae13daf9dd9584.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/26214cbe4d2c3e33a669c71c1764b34d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396727/a5910c69ae64a2b97f45ad3a2625de83.jpg)
« повернутися