Привітання Івахненко Н.М., спеціаліста  з оформлення документів і нарахувань житлових субсидій та всіх видів державних соціальних допомог Пісочинської селищної ради

Дата: 29.08.2020 06:03

Вітаємо Івахненко Надію  Миколаївну, спеціаліста  з оформлення документів і нарахувань житлових субсидій та всіх видів державних соціальних допомог Пісочинської селищної ради!

Шановна Надіє Миколаївно, від щирого серця бажаємо  Вам міцного здоров`я та наснаги на нові добрі справи! Нехай кожен день дарує Вам радість ті всілякі приємності, у сімейному колі панують злагода та добробут, успішне втілення всіх планів надихає на нові звершення. Щастя, життєвої гармонії, люблячих людей в оточенні.