Увага! АТ "ХАРКІВГАЗ" інформує!

Дата: 08.09.2020 16:23

В Харківському районі приватна особа пошкодила газопровід високого тиску діаметром 500 мм. Пошкодження мережі відбулось під час виконання земляних робіт, без погодження та без інформування газової компанії. В результаті таких дій, було припинено газопостачання в 2,24 тис. домоволодінь Харківського району. Без газу залишились мешканці смт. Коротич, с. Олешки, Олешки-Майський, Кандибівка, Рай-Оленівка.

Фахівцями АТ «Харківгаз» розпочата підготовка для виконання аварійно-ремонтних робіт на газопроводі високого тиску. Ремонтні роботи планується виконати до кінця дня 9 вересня. З 10 вересня розпочати пуск газу споживачам.

Для оперативного та безпечного відновлення газопостачання  АТ "Харківгаз" просить своїх абонентів надати доступ до будинкового обладнання та мереж працівникам АТ "Харківгаз".