Служба у справах дітей та сім`ї інформує

Дата: 09.09.2020 15:49

08 вересня 2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Пісочинської селищної ради. В ході засідання було розглянуло та прийнято рішень по  наступних питаннях:

• Про захист житлових прав дитини, позбавленої батьківського піклування;

• Про надання дозволу на укладання правочинів (2 заяви);

• Про припинення соціального супроводу сім’ї (2сім’ї);

• Про розгляд питання щодо невиконання батьком батьківських обов’язків по відношенню до дитини.

• Про продовження цілодобового перебування дитини у закладі інституційного догляду (10 заяв).

Останнє питання щодо доцільності продовження цілодобового перебування дітей  у закладах інституційного догляду розглядались вперше. Така необхідність виникла на виконання Порядку зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 р. № 586 «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Для участі в роботі комісії було запрошено директора КУ «Інклюзивно – ресурсний цент № 1 Харківської районної ради» Наталію Савенкову.

Працівниками служби у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради попередньо було здійснено оцінку потреб кожної сім’ї та вивчені підстави для зарахування дітей на цілодобове перебування. Рекомендації комісії передано на розгляд виконкому Пісочинської селищної ради для прийняття відповідних рішень.