АТ "Харківгаз" інформує: ліквідації аварії на газопроводі високого тиску в Харківському районі

Дата: 09.09.2020 15:58

На даний час фахівці АТ "Харківгаз" локалізували аварійну ситуацію та ліквідували витік газу.

Далі планується проведення випробування відремонтованого газопроводу високого тиску, обстеження та підготовка до пуску газу 13 газорегуляторних пунктів, які забезпечують стабільний тиск палива, що надходить до осель клієнтів товариства.

10 вересня, починаючи з 9-00 год. ранку, розпочнеться пуск газу в домоволодіння одночасно у всіх населених пунктах Харківського району, які внаслідок пошкодження газопроводу залишились без газопостачання.

АТ "Харківгаз" просить  забезпечити доступ до газового обладнання  фахівців АТ "Харківгаз". Це потрібно аби пуск газу не спричинив надзвичайної ситуації у вашому будинку і роботи з підключення домоволодінь вдалось виконати максимально оперативно.