Увага! Важлива інформація!

Дата: 15.09.2020 12:23

Шановні мешканці громади! На сьогодні Харківський район перебуває у помаранчевій епідеміологічній зоні. Ми цінуємо Ваше здоров'я та дбаємо про дотримання правил карантину на території Пісочинської громади. Саме тому прийняли рішення не проводити масштабних святкових заходів до Дня селища! Згодом ми обов'яково відсвяткуємо разом цю видатну для нас дату! В цьому році ми запланували локальні заходи з дотриманням всіх карантинних обмежень (не більше 1 особи на 20 кВ метрів площі) Так, для дітлахів 19 вересня локально у приватному секторі та у мікрорайоні «Надія», з обов’язковим дотриманням всіх карантинних вимог, будуть проведені святкові дитячі анімації, а 26 вересня невеликі заходи заплановані у мікрорайоні «Мобіль». Сподіваємось на Ваше розуміння! Гарного всім здоров’я!