Працівники служби у справах дітей та сім’ї  Пісочинської селищної ради відвідали сім’ї з дітьми, які проживають в смт. Коротич.

Дата: 16.09.2020 11:30

15.09.2020 року працівниками Служби у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради, з метою виявлення дітей, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, були відвідані сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час рейду було відвідано 6 родин, які проживають в смт. Коротич. В двох помешканнях виявлені незадовільні санітарні умови. На жаль, більшість батьків не усвідомлюють свою відповідальність за майбутнє дітей, недостатньо піклуються про стан здоров’я дітей, не вважають важливим здобуття дітьми належної освіти, не контролюють їх місце перебування. З батьками проведені бесіди щодо необхідності забезпечення належних умов проживання дітей, вручені попередження та встановлені терміни для усунення  недоліків. Три родини взято під соціальний супровід служби у справах дітей та сім’ї, їм надаються соціальні та інформаційні послуги.

У разі невиконання рекомендацій служби, буде розглядатися питання щодо притягнення батьків до адміністративної відповідальності.