Інформація для батьків, які у 2020 році не отримали «пакунок малюка»

Дата: 17.09.2020 15:26

З 1 вересня 2020 року розпочав дію пілотний проект з монетизації одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка».

Відтепер кожна сім'я, яка має новонароджену дитину та не отримала натуральної допомоги «пакунок малюка», зможе скористатись своїм правом на грошову компенсацію від держави у розмірі 5000 гривень. Ці кошти надійдуть на спецрахунки, що будуть відкриті у вигляді окремої картки у найближчих для заявників відділеннях АТ КБ «ПриватБанк».

Компенсацію можна отримати протягом 12 місяців від народження дитини. Для цього батькам або опікунам новонародженого, необхідно звернутися до ПриватБанку і укласти з ним договір. Після цього батьки отримують спеціальну картку. Для отримання грошової допомоги породіллям необхідно надати до відділу соціального захисту населення селищної ради наступні документи:

- довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» (у разі народження дитини у пологовому будинку у 2020 році);

-   копію свідоцтва про народження дитини;

-   копію паспорту або копію посвідки на постійне проживання;

- копію документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

-   для опікунів (копію рішення про встановлення опіки);

- реквізити з АТ КБ «ПриватБанк» для перерахування готівки на картковий рахунок.

Головною особливістю цієї карти є те, що її можна використати протягом року з моменту  зарахування на неї коштів. Однак купити можна тільки:

- дитячі товари (засоби догляду за дітьми та дитячі засоби гігієни: підгузки, серветки, дитячий одяг та взуття; дитяче харчування; дитячий посуд; дитячі іграшки; текстиль для дітей, у тому числі рушники, ковдри)

- товари для породіллі (прокладки для лактації; прокладки післяпологові).

Прийом документів здійснюється за попереднім записом по телефону: 742-73-61.