Привітання з Днем народження Уманцева А.В., керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Пісочинської селищної ради

Дата: 18.09.2020 06:51

Вітаємо з Днем народження Уманцева Андрія Владиславовича, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Пісочинської селищної ради!

Шановний Андрію Владиславовичу, від щирого серця бажаємо Вам і Вашим близьким  міцного здоров’я та благополуччя! Ваш професіоналізм, щира турбота про добробут громади, уважне ставлення до оточуючих і досконале знання нюансів професії викликають захоплення. Нехай Ваше життя буде сповнене любові та радості, яскраві позитивні враження щодня надихають на нові ідеї, злагода у сімейному колі дарує задоволення та відчуття щастя. Зичимо нових професійних звершень, підтримки колег і вірних друзів, успішного втілення планів і підкорення нових вершин!