Привітання з Днем селища Пісочин від селищного голови Олега Чернобая

Дата: 19.09.2020 13:42

Шановні Пісочинці! Від щирого сердця вітаю всіх із Днем селища! Ми - єдина, сильна, потужна, дружна громада! Підтримка, порозуміння один одного - це те, що допомагає нашій громаді розвиватися та ставати кращою кожного дня! Ми разом побудували з нуля школи, яку відвідав Президент України, ми будуємо нові дороги та постійно ремонтуємо вже існуючі, постійно проводимо реконструкцію вуличного освітлення, у цей нелегкий час не залишається без підтримки й медицина! Цьогоріч ми не влаштовуємо масових святкових заходів через карантинні обмеження! Сьогодні найголовніше- здоров’я мешканців, наших дітей, батьків! Любов до селища живе в сердці кожного з нас! Ми ще обов’язково відсвяткуємо! Вітаю вас зі святом! Миру, добра, родинного тепла та головне, здоров’я! Зі святом, громада! Ми - найкращі!