Привітання з Днем народження Чикурової Н.В., спеціаліста 1 категорії бюджетно-фінансового відділу Пісочинської селищної ради

Дата: 20.09.2020 06:13

Вітаємо з Днем народження Чикурову Н.В., спеціаліста 1 категорії бюджетно-фінансового відділу Пісочинської селищної ради!

Шановна, дорога Наталіє Володимирівно, від щирого серця зичимо Вам завжди відчувати закоханість у життя! Нехай у родині завжди панують злагода та благополуччя, підтримка колег сприяє новим професійним досягненням, люблячі Вас люди дарують свою увагу, а успішне втілення планів надихає на нові ідеї! Ваш професіоналізм і самовідданість справі, впевненість і надійність викликають щиру повагу, а доброзичливість, тактовність, добра вдача та  неймовірно позитивна аура захоплюють!

Нехай всі Ваші заповітні  мрії здійснюються! З Днем народження!