Привітання з Днем народження Валяєва Андрія Петровича, депутата Пісочинської селищної ради

Дата: 30.09.2020 06:10

Вітаємо з Днем народження Валяєва Андрія Петровича, депутата Пісочинської селищної ради!

Шановний Андрію Петровичу, від щирого серця бажаємо Вам успіху у всіх Ваших починаннях! Міцне здоров`я хай подарує наснагу на добрі справи, а успішне втілення планів забезпечить нові ідеї. Зичимо Вам любові найближчих та затишку у родинному колі, надійних людей в оточенні, щедрої долі та здійснення всіх заповітних мрій. Бажаємо Вам щодня відчувати гордість за нові досягнення! Ваша любов до громади та турбота про її добробут, відповідальність і принциповість – взірець для наслідування!