Привітання з Днем народження Пилипенко О.О., депутата Пісочинської селищної ради

Дата: 03.10.2020 06:23

Вітаємо з Днем народження Пилипенко Ольгу Олександрівну, депутата Пісочинської селищної ради, інспектора з питань реєстрації місця проживання та ведення реєстру територіальної громади селищної ради!

Шановна, дорога  Ольго Олександрівно! У цей святковий прекрасний день прийміть наші побажання міцного здоров’я, щастя, благополуччя! Ваш професіоналізм і відповідальність, активна громадянська позиція й щира турбота про добробут громади, уважне та тактовне ставлення до оточуючих – взірець для наслідування. Нехай у Вашій дружній родині панують любов та злагода, а професійні успіхи завжди викликають гордість! Натхнення, любові, радості та приємностей щодня.