Збирання та вивезення рослинних рештків з території приватного сектору

Дата: 04.10.2020 20:30

За ініціативи Пісочинського селищного голови Чернобая О.О., за клопотанням депутатів селищної ради Губського М.І. та Савельєва О.В. робітниками відділу благоустрою проводиться збирання та вивезення сухої рослинності та опалого листя з території будинків приватного сектору. Сьогодні, 04 жовтня, роботи проведені за адресами: вул. Рижовська, 27 та 65, Транспортна, 25, Слобідська, №№ 1/20, 46 та 73, Партизанська, 5а та Чехова, 11.
Шановні мешканці! Нагадуємо Вам про існуючу відповідальність за порушення Правил благоустрою - спалювання рослинних рештків.

#МилюбимоПісочин #неспалюй