Привітання з Днем працівника освіти від Пісочинського селищного голови Олега Чернобая

Дата: 04.10.2020 07:34

Вітаю з Днем працівника освіти!
Я, як колишній учень Пісочинського колегіуму із теплотою згадую свою першу вчительку Олену Вікторівну і безмежно вдячний їй за материнську турботу, безмежну любов, яку вона передавала кожному учню! Як батько двох дітей, я чудово розумію, наскільки важливою є професія вчителя для всебічного розвитку дитини!
Дорогі вчителі! Прийміть щиру вдячність за самовідданість, невтомний творчий пошук, любов до дітей і безмежну прихильність до свого покликання.
Нехай вас завжди супроводжують успіхи, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігрівають досягнення ваших учнів!
Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі! Зі святом!