Привітання з Днем народження Устименка В.П., музичного керівника народного вокального ансамблю "Вечірні зорі"

Дата: 11.10.2020 06:10

Вітаємо з Днем народження Устименка Василя Петровича, музичного керівника народного вокального ансамблю "Вечірні зорі" селища Коротич!

Василь Петрович - автор багатьох пісень, зокрема Гімну Коротича. Своєю творчістю та безмежною любов’ю до рідного краю він надихає оточуючих. Вже 10 років Василь Петрович очолює народний вокальний ансамбль «Вечірні зорі», який є справжньою перлиною нашої громади.

Шановний Василю Петровичу! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та бадьорого настрою, наснаги та натхнення на нові творчі звершення. Нехай у Вашій родині завжди панують любов і злагода, добробут, спілкування з друзями-однодумцями дарує радість, всі плани успішно втілюються в життя!