Працюємо для людей!  Новини благоустрою громади

Дата: 11.10.2020 17:16

Ретельно та відповідально виконують свої обов’язки робітники відділу благоустрою Пісочинської селищної ради.

Щоденно проводиться очищення від сміття територій мікрорайонів Мобіль (у тому числі зони відпочинку – соснового бору) та Надія. Згідно графіка прибирання здійснюються на вулицях: Шевченка, Рижовська, Заводська, Транспортна, Некрасова, Рижовський парк, Клубна, Гоголя, разворотне коло транспорту у с. Надточії. За останній період додатково очищені від бросового сміття вулиці: Нова, Курортна, Курганна та пров. Київський.

За останній період робітниками відділу проведений покіс трав’яного устілу у селищі Пісочин по вулицям: Курортній. Рощинській, Шкільній, Транспортній, Лікарняній, Курганній; на території мікрорайону «Надія»

Робітниками відділу виконана санітарна обрізка дерев на дитячих майданчиках у с. Надточії, біля ветеринарної лікарні по вул. Транспортній, по вулицям Санаторній та Курганній.

Також проведено збірання та дроблення гілок дерев за адресами: пров. Київський, вул. Рижовська та Заводська, Васильківська; територія біля Пісочинського ліцею.

Для нерозповсюдження вірусних інфекцій щоденно проводиться дезінфекція салону соціального безкоштовного автобуса.

Шановні мешканці, нагадуємо Вам, що у громаді працює програма пільгового вивезення ТПВ та за ініціативи Пісочинського селищного голови О.О. Чернобая здійснюється вивіз рослинних рештків, негабаритного сміття та гілок з приватного сектору селища Пісочин.

Цінуйте неповторну красу нашого краю та поважайте працю інших!

#милюбимоПісочинськугромаду #працюємодлялюдей

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису