Привітання з Днем захисника України, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, з Днем Українського козацтва

Дата: 14.10.2020 06:24

Шановна Пісочинська громадо!

Прийміть щиросердні привітання з визначними святами нашої країни: Днем захисника України та  Днем Українського козацтва. Не випадково ці дати відзначаються в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці,  адже саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва. Ці свята об’єднують  наш народ і відображають нескорений  дух українців.

Низький уклін всім, хто захищав і продовжує захищати суверенітет нашої Держави.  Схиляємо голови у жалобі за тими, хто віддав своє життя за Україну.

Зичимо усім нам мирного неба над головою! Нехай у кожній родині панують злагода та добробут, а українська земля назавжди буде вільною та незалежною!

Зі святами!