Привітання з Днем народження Мухітдінової Т. В., Почесного громадянина Коротича

Дата: 19.10.2020 06:51

Вітаємо з Днем народження Мухітдінову Тетяну Василівну, Почесного громадянина Коротича, депутата Пісочинської селищної ради, завідувача амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Коротич КНП "ЦПМД № 2 Харківського району"!

Шановна Тетяно Василівно! Нехай Ваше життя буде сповнене щастя!
Ваша активна громадянська позиція та щира турбота по земляків, ініціативність та небайдужість викликають щире захоплення! Медичний працівник надзвичайно високого рівня, мудрий керівник, відповідальний депутат – Вас люблять і поважають мешканці нашої громади.
Нехай міцне здоров`я даруватиме наснагу на добрі справи, а любов і добробут у сімейному колі надихають на нові ідеї! Бажаємо завжди отримувати тільки радісні емоції та відчувати гордість за нові професійні успіхи!