Привітання з Днем народження Прудкого А.В., почесного громадянина Коротича

Дата: 20.10.2020 06:15

Вітаємо з Днем народження Прудкого Анатолія Володимировича, Почесного громадянина Коротича!

Надзвичайно високий професіоналізм і відповідальність, принциповість та активна громадська позиція, людяність і небайдужість завжди відрізняли Анатолія Володимировича. Його видатна трудова біографія викликає щиру повагу: майстер Харківського заводу електроапаратури, заступник директора з виробництва оборонного заводу, заступник директора з економіки та виробництву Харківського наукового-виробничого об’єднання «Електроприбор» (зараз НВП «Хартрон»), Голова Коротичанської селищної ради (2010-2015рр.) – і це лише неповний перелік професійних і особистих досягнень.
Шановний Анатолію Володимировичу! Бажаємо Вам міцного здоров`я та щасливого довголіття! Нехай кожен день даруватиме задоволення від успішного втілення всіх задумів. Тепла, любові та злагоди у родині, підтримки вірних друзів, нових життєвих звершень!